2004 yılında inşaat sektörüne Kahramanmaraş İlinde başlayan şirketimiz, saygın bir konuma ulaşarak yılların getirdiği gelişim, birikim ve tecrübe ile inşaat sektöründe yerini almıştır. İnşaat sektöründe faaliyetlerine başladığı yıldan bu yana, modern ve sağlıklı yapılar inşa etmeyi, insan değerini ön plan tutmayı, dahil olduğu her projede farklılık ve yenilik yaratmayı, ülke ekonomisine katkıda bulunmayı, inşaat tekniklerinde kalite ve sağlamlığı ilke edinmeyi benimseyen şirketimiz, Kahramanmaraş ve çevresinde yaptığı modern ve nitelikli konut projeleri ile müşterileri ve işverenleri nezdinde takdir toplamıştır.

Şirketimiz 2010 yılında Maskon Yapı markası ile kurumsallaşarak sektöründe güveni ve kaliteyi sembol eden bir marka olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Gelişen ve değişen şirket yapısı ile Maskon Yapı yılların verdiği tecrübe ile kurumsallaşmayı ve sektöründe sürdürülebilir olmayı uzun ve orta vadeli hedefleri olarak benimsemiştir.

Maskon Yapı olarak firmamız, inşaat sektörüne atıldığı yıldan bu yana bir çok önemli projeye imza atarak bu üstlendiği projeleri başarıyla tamamlamış ve hizmete sunmuştur. 

maskon-logo2